Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Giresun-ŞebinkarahisarGiresun-Şebinkarahisar
KARAAĞAÇKARAAĞAÇ
KÖYÜKÖYÜ
wwwwww
karaagackoyukaraagackoyu
netnet
Takip Edin Takip Edin


Facebook Sayfamız Facebook Sayfamız

Dernek
Derneğimiz Derneğimiz

Sitemizin yeni yüzünü nasıl buldunuz?
Anket Anket

Basın Bülteni Basın BülteniEtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
İletişimİletişim Formu Formuinfo@karaagackoyu.net
CanlıCanlı Yayın Yayın
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İller arası mesafe İller arası mesafe

"Genel Mesajlar" kategorisine ait mesajlar listelenmektedir.
14 Haziran 2024

Sayın dernek Başkanlarımız ve üyelerimiz mübarek kurban bayrammımız mübarek olsun keseceğimiz kurbanlarımız cenabı Allah ım kabul etsin inşallah syayın üyelerimiz bayran dolasıyla memleke te veya başka yere tatile gitmek isteyen lere aman çok dikkatli gidin ve hayırlısıyla dönün inşallah bayramlarda çok dikkatsiz arac kullananlar var yollarda kazalar oluyor Allah ım kazalardan belalardan hepimizi korusun hepninze hayırlı bayranlar hayırlı tatiller dilerim sevgilerimizle .Dernek Yönetim kurulu Adına BŞK. Recep Altun.

07 Ocak 2024

Sayın üyelerimiz bu hafta genel toplantımiz var sizleri bu toplantıda eksiksiz görmek istiyoruz 14.01.2024 pazar günü saat 13.00 de Vakıf binamızda zincirli kuyu da hepiniz biliyorsunuz şimdiden teşekkürler önemle rica ediyoruz mazeretsiz katılımlarınızı bekliyoruz yönetim kurulu adına Drk.Bşk.Recep Altun

25 Temmuz 2023

DERNEK ÜYEMİZ YİĞENİM AYHAN ALTUN UN 29 TEMMUZ 2023 CUMARTESİ ÖYLEN NAMAZINDAN SONRA MEVLÜDÜ VAR TÜM ÜYELERİMİZ EŞLERİYE BİRLİKTE DAVETLİDİR MEVLÜT SONRASI YEMEK IKRAMI VAR YER PERŞEMBE PAZARI ARAP CAMİ KARAKÖY. DRK.BŞK.RECEP ALTUN

26 Nisan 2023

Sayın üyelerimiz hepinize hayırlı sağlıklı güzel günler dilerim Allah a emanet olun derneğimizin 2023 yılı beyan namesi verilmiştir hepinize sağlıklı bol kazanclı günler dilerim Dnk. Yönetim kurulu adına Başkan Recep Altun.

28 Aralık 2022

sayın kıymetli üyelerimiz 25.12.2022 tarihinde toplantıya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz hepinizin ayaklarına sağlık gündem imiz beli sevdamız köyümüz köyümüzün eksiklerin ve yapılması gerekenler i hep birlikte gidermemiz gerekiyor bu köy hepimizin köyü sevgili arkadaşlar köyümüze sahip çıkalım yönetim kurulu adına hepinize teşekkür ederim B.Ş.K. Recep Altun.

21 Aralık 2022

sevgil üyelerimiz hepinize hayırlı günler dilerim pazar günü saat 12.00 de zincirli kuyu da bulunan vakıf binamızda genel toplantımız olacak sizlerden önemle rıcamız mutlaka katılmanız çünkü genel kurul öncesi son toplantımız olacak sevgili üylerimiz son 3 yılımızın 2 yılı mallesef dünyayı zaran pandemi oldu ve tüm çalışanlar ve iş verenler hepimiz zorluklar cektik neyseki allaha çok şükür o kötü günleri geride bıraktık sizlerden rica ediyorum toplantıya önem verelim ve katılalım saygılarımızla.bşk. recep altun.

08 Mart 2022

Kadınlar bu dünyadaki mutluluğun tek sebebidir. Bize hayatı muhteşem kılan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

12 Ocak 2022

Sayın Üyelerimiz 23 Ocak 2022 Pazar güzü derneğimizin genel kurulu var Tüm üyelerimizin eksiksiz katılım yap malarını istiyoruz secim yapışması gereken yer şebinkarahisar vakfının yerinde 1 Levent te Nispetiye Mah. Aytar Sok. Leven iş Merkezi No. 6 / 26 Levent İstanbul Adresinde yapılacatır şimdiden köyümüze memlektimize hayırlı olsun hepinize saygılar sevgiler sunarız Allaha emanet olun. Bşk. Recep ALTUN.

31 Aralık 2021

2021 Yılı acısıyla tatlısıyla Tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2022 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl dilerim.Dnk.Bşk.Recep Altun.

25 Aralık 2021

sayın üyelerimiz genel kurulumuz 2022 yılı ocak ayında yapılacaktır şimdiden köyümüze milletimize hayırlı olmasını cenabı allah tan dilerim.

25 Aralık 2021

Hayırlı günler dilerim sayın üyelerimiz 25.12.2021 cumartesi gün başkan yardımcımız ömer kılıç ın mavi karadeniz tv. purogramı var sizlerinde izlemenizi istiyorum şebin siad dernek başkan adaylığını ve purojelerini açıklayacak ömer kardeşimizi cıkmış olduğu bu yolda başarılar dileriz şimdiden ekibine ve kendisine başarılar dileriz.

08 Aralık 2021

05.12.2021 Pazar günü Dernek toplantımıza katılım sağlayan üyelerimize sonsuz teşekkürler katılım sağlayamayan mazeretleri bildiren sevgili üyelerimize teşekkür ederiz dernek toplantımızın gündemi 2022 de ocak ayında yapılması gereken genel kurulun olması ve yeni secilecek olan yeni yönetim in belirlenmesi güzel bir toplantı olmuştur yapılması gereken işlerin istişaresi yapıldı tabiki fikir ayrılığı olanlarda olmuştur bu çok normal tüm üyelerimize göstermiş oldukları ilgi ve alakalardan dolayı ayrı ayrı hepsine teşekkür ederim. Bşk. Recep Altun.

28 Kasım 2021

Sevgili üyelerimiz hayırlı günler dilerim iki yıldır genel toplantı yapamıyoruz Allah kısmet ederse bu hafta yani 05.12.2021 tarihinde zincirli kuyuda ki vakıp binamızda toplantımızı gerçekleştireceğiz onun için sizlerden ricamız bu toplantıya önem vermeniz ve katılım sağlamanız dır gerçi bizler biliyoruz ki her zaman derneğinizin yanı da olmuş dur sunuz onun için şimdiden göstermiş olduğunuz ilgiye alakaya çok teşekkür ederiz sizleri Allaha emanet ediyoruz .Drk.Bşk. Recep Altun.

17 Ağustos 2021

17 Temmuz 1999 Depreminin üzerinde tam 22 yıl gecti ama o acıları halan yaşıyoruz türk toplumu olarak Allah ım öylesine bir gün daha göstermesin inşallah ölenlere Allah tan gani gani rahmet dilerim yaralı olanlarada Allah tan acil şifalar dileriz Allah ım türk milletinin birlığini beraberlığını bozmasın inşallah herkese sağlıklı güzel günler dileriz.Drk Bşk. Recep Altun.

16 Ağustos 2021

Sevgili Dernek üyelerimiz hepinize hayırlı sağlıklı güzel bir gün dilerim Allah ım hayırlı bereketli işler nasip etsin öncelikle sağlığınıza dikkat edin şu mikrop hastalık dan korunmak için maske mesafe hijyene dikkat edelim ve aşılarımızı mutlaka olalım ihmal etmeyelim çünkü bu mikropla şaka geçilmez hastanelerde görüyoruz insanlar neler çekiyorlar Allah hepimizi korusun inşallah hepinize sağlıklı mutlu huzurlu güzel günler dilerim hocca kalın .

31 Temmuz 2021

sevgili üyelerimiz bu yılda hayırlısıyla kurbanbayramımizi kutladık Alahım tekrarlarını nasip etsin inşallah sevgili üyelerimiz Allahım birliğimiz beraberliğimizi bozmasın birlik demek kuvvet demek onun icin bir birimize saygılı sevgili bir şekilde devam edelim Tüm üyelerimize dostlarımıza köylülerimize sonsuz selamlar olsun.

13 Mayıs 2021

Saygı değer üyelerimiz bu yıl da ramazan covi 19 belasıyla geçti tabiki bu arada hastalanlar da oldu kayıplarımızda oldu ölenlerimize Allah tan gani gani rahmet dileriz hastalarımıza Allah tan acil şifalar dileriz toplum olarak bir araya gelemiyoruz toplanamıyoruz ve Ramazan tabiki biraz buruk geçti Tüm islam aleminin Ramazan bayramımız mübarek olsun Allah ım tekrarını nasip etsin inşallah sayın üyelerimiz sizleri Allaha Emanet ediyoruz Yönetim kurulu Adına Bşk. Recep Altun.

08 Mayıs 2021

Kuran'ın nazil olduğu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz mubarek olsun

06 Mayıs 2021

Sayın üyelerimiz Allahın selamı bereketi marifeti hepimizin üzerine olsun nasılsınız umarım hepinizin sağlığı yerindedir aman dikkat edelim şu covi 19 denilen allahın belası mikrop bütün dünyayı etkisi altına aldı sizlerden ricamız maske mesafe hijyen aman bu üç kurala uyalım insanları tv.izliyoruz nekadar acı cekiyorlar allah ım kimseye bu derdi vermesin ve hepimiz mutlaka sevdiklerimiz arkadaşlarımızı dostlarımız kaybettik gercekten cok üzgünüz ölenlere allah tan rahmet dileriz ruhları şad mekanları cennet olsun hastalara da allah tan acil şifalar dileriz.sevgili üyelerimiz derneğimizin 2020 beyan nameside verdik tabiki yaklaşık iki yıldır bir araya gelemiyoruz hepinizi allah amanet ediyorum.bşk. Recep Altun.

25 Kasım 2020

Sayın değerli üyelerimiz Allah ın selamı bereketi marifeti üzerimize olsun nasılsınız iyimisiniz bu yıl malesef dünya genelinde covi 19 dünyayı kasıp kavurdu ve bu yüzden sevdiklerimizi arkadaşlarımız dostlarımızı akrabalarımızı kayıp ettik en üzüçü olanıda şuki cenazene gidemiyorsun camilerde cenaze namazlarını kılamıyoruz biz tükr milleti olarak sıcak kanlı olduğumuzdan sarıp sarmalamak istiyoruz ama malesef bu mikrap bizlere izin vermiyor ve bizler bunda dersler çıkarmalıyız tabiki sevgili üyelerimiz bu yüzdendirki toplantı yapamıyoruz bir araya gelemiyoruz aramızda hasta olan üyelerimiz oldun tüm hastalarımıza Allah tan acil şifalar dileriz ahirete göç edenlere Allah tan gani gani rahmet dileriz ruhları şad mekanları cennet olsun hepinizi Allaha emanet ediyoruz .Yön.kur.Adına Bşk. Recep Altun

25 Ağustos 2020

Sevgili Dernek üyelerimiz nasılsınız iyimisiniz bu yıl malesef bu yıl bir etkinlik yapamadık çünkü kovi 19 Bütün dünyayı sardı Allah ım bu vürüs ten tün insanları korusun Hastalık geçiren üyelerimizde vardı Allah çok şükür iyileştiler şu anda herhangi bir sıkıntı yok Giresun derelide sel felaketın de hayatın kaybeden askerlerimize Allahtan gani gani rahmet etsin ruhları şad mekanları cennet olsun Ailelerine sevenlerine Allah sabırlar versin ülkemizin başı sağ olsun.

18 Ocak 2020

Sevgili üyelerimiz 19.01.2020 tarihinde derneğimizin genel kurulu var yer merkez dernek binasında yapılacaktır gündem secim kongre saat 13.00 de başlayacak bu konuda tüm üyelerimiz in mutlaka bu secim toplantısına katılmalarını önemle rica ediyoruz şimdiden yapacağımız seçimin hayırlara vesile olmasın cenabı Allah tan dilerim inşallah birlik beraberlik içerisinde geçer saygılarımla Drk.Yönetimi Adına Bşk. Recep Altun.

05 Kasım 2019

Saygı değer Dernek üyelerimiz 10.11. 2019 Pazar günü saat 13.00 Şebinkarahisar Merkez derneğimizde Genel Toplantımız Olacak Bütün üyelerimizin eksiksiz olarak katılmanızı özellikle rica ederiz siz değerli üyelerimiz mesaj yoluyla da sizlere ulaşacağız Allah a emanet olun Bşk. Recep Altun

24 Temmuz 2019

Köyümüz sakinlerinden ibrahim abay ın oğlu ebubekir gecirmiş olduğ tırafik kazasında yapıl tüm müdahelere rağme kuttulamadı ve vefat etti kendisin Allahtan rahmet diler kerdeli ailesine sevenlerin Allah tan sabırlar dilerim abay ailesininin başı sağolsun.

24 Temmuz 2019

Yönetim kurulu arkadaşımız yakup kılıç gecirmiş olduğu ufak bir kaza sonucu ayak bileğini kırmıştır giresun devlet hastanesinde amaliyat oldu kendisine çok geçmiş olsun dileklerimi sunarım allah ım acil şifalar versin .

02 Nisan 2019

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Miraç Kandiliniz mübarek olsun

21 Ağustos 2018

Sevgili üyelerimiz öncelikle Allahın selamıyla hepinizi selamlıyoruz bu gün bayramın 1 günü allah kepinizin bayramını mübarek etsin sevgili üyelerimiz bayramlar birlik beraberlik kardeşlik demektir onun icini bir birmize daha saygılı ve samimi olalım bakıyoruz gecen bayramda aramızda olan büyükleriz kardeşlerimiz dostlarımız bu gün aramızda yoklar hepsinin ruhları şad olsun mekanları cennet olsun sevgili arkadaşlar herzaman iyi olalım birlik olalım hepinizin kurban bayraminı en icten duygularımızla kutlarız dernek yönetim adina bşk.Recep Altun.

16 Aralık 2017

sevgili üyelerimiz 17.12.2017 tarihinde pazar günü yapacağımız toplantının gündemi çok önemli sizdeğerli üyelerimiz toplantıya mümkünsel katılalım ilçemiz için çok önemli bu nüfus artırımına biraz önem verelim biz şebinkarahisarlıyız biz vatanımızdan doğduğumuz taprakları unutamayız onun için hepimiz bir olalım ve ilçemizi nufuskonusunda biraz daha iyi konuma getirelim aluçra nın nufusu 4.000 binlerden 9000 binlere getirmişler bu insanlarada birlik bereberlik varda bizde neden olmasın sıloganımız şebinkarahisar hep birlikte 13.14. binlere cekelim nufusu aydı karaağaçlılar sizleri seviyoruz ve katılımlarınız bekliyoruz Yön. Kur.Adına .Bşk. Recep Altun.

20 Eylül 2017

Sevgili dostlar akrabalar arkadaşlar Allahım bize çok büyük bir acı yaşat tı fikret abeyimi kaybettik allahım ruhunu şad mekanını cennet etsin bizleri boynu bükük olarak bırak tı aramızdan zamansız ve çok erken ayrıldı onun yokluğu her gecen gün dahada zor olmaya başladı bu da cenebı allahın taktiri yapacak bir şeyimiz yok ona karşı boynumuz kıldan ince allahım her şeyin hayırlısını versin geride kalan ailesine cocuklarına ve tüm altun alile bireylerine sabırlar versin cenazede bizleri yalnız bırakmayan komşulara dostlar arkadaşlara sonsuz teşekkür ederiz altun ailesi olarak allah hepinizden razı olsun bizlerin acılarını paylaştınız allahım kimseye böylesin kardeş acısı vermesin içimiz kan ağlıyor ama yapacak bir şey yok takdir yüce yaratanın biz bundan sonra bol bol duğa edeceğiz seni çok seven kardeşin . Recep Altun tekrar ruhun şad mekanın cennet olsun güzel insan.

28 Haziran 2017

sayın üyelerimiz ramazan bayramının 2 günü bayramlaşmaya gelen siz sayın üyelerimiz ailece gelmeniz için yapmış olduğumuz çağrı gerçekten güzel oldu ve eşlerimizde bu dernekte neler yapılıyor sorularına muafak olmuş oldular bundan sonraki bazı genel toplantılarımızı mutlaka eşlerimizin katılımlarıyla yapacağız yaz olması münasi betiyle bir çok üyemizin köyde tatilde olmasından dolay fazla kalabalık olmadı ama güzel bir hamle oldu en azından bundan sonraki bir çok toplantıda eşlerimizde olacaktır gelen bütün üyelerimize teşekkür ederiz yönetim kurulu adına Bşk.Recep Altun

20 Haziran 2017

sevgili üyelerimiz tutmuş olduğumuz oruclarımızı Allah kabul etsin tutmuş olduğumuz orucun sonunda on taçlandıran mübarek ramazan bayramı bizlerde bayramın 2 günü pazartesi bayramlaşma yapacağız bütün üyelerimiz Aileleriyle beraber okmeydan şebinkarhisar merkez derneğinde bayramlaşma purogramımız var bütün üyelerimizi bekleriz saat 13.00 de şimdiden Allahım çarşamba günü kadir gecesi bütün üyelerimizin kadir gecesi mübarek olsun dernek yönetim kurulu adın Bşk. Recep Altun.

10 Ocak 2017

Sevgili üyelerimiz 15 ocak 2017 pazar günü saat 12.30 da derneğimizin olağan genel kurul toplantısı var bütün üyelerimizin eksiksiz katılmalarını önemle rica ediyoruz çünkü dernek te Yeni secimi yapılacak yeni yönetim oluşacak şimdiden hayırlı olmasını cenabı Allahtan niyaz ederim saygılarımızı ve sevgilerimizi sunarız yönetim kurulu adına bşk.Recep Altun

28 Kasım 2016

Sevgili üyelerimiz sitemize giriş yapalım duygu ve düşünceleriniz buradan paylaşa bilirsiniz bizlere söylemek istediğinizi söyleyemiyorsanız sitemizden açık ve net bir şekilde yazarsanız bizleri mutlu edersiniz biz her zaman her konuya açık ve şeffaf olduğumu sizler biliyorsunuz Allah hepinizden razı olsun bu zaman kadar bizler hiç yalnız bırakmadınız hep yanımızda oldunuz bizler de sizin bu güzel desteklerinize karşılık verdik sanırız arkadaşlar yakın zaman da geniş kapsamlı toplantı yapacağız sizleri eksiksiz toplantıya bekliyoruz şimdilik diyeçeklerim bu kadar saygılar ve sevgilerimizi sunarız YÖN.KUR.BŞK.Recep ALTUN

01 Temmuz 2016

Sevgili üyelerimiz bu gece mübarek kadir gecesi bütün islama alemi için çok önemli Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki dualarin kabul Kadir Geceniz mübarek olsun Dernek yönetim adına Bşk. Recep Altun.

23 Mayıs 2016

sevgili üyelerimiz 19 mayıs 2016 perşembe günü konak açılışımıza gelen ilçemizin kaymakamı garnizon komutanı emniyet müdürü belediye başkanı akparti ilçe başkanı il genel mejli üleleri ilce başkanları chp ilce başaknı müfdü milli eyitim müdürü hastane müdürü istanbul kağıthane belediye başkanı sayın fazlı kılıç ve stk lar istanbul dan gelen şebinkarahisar merkezdernek başkan mehmet şimşek ve yönetim kurulu vakıp başkanı sayın avni işçan iş adamlar başkan bora kılıc ve yönetim kurulu şebinkarahisar kocaeli dernek başkanı sayın ilhan avutman ve yönetim kurulu köy ve mahalle dernek başkanlar köy muhtarlar köyümün güzel insanlar allah hepinizden razı olsun bizleri onurlandırdınız dernek yönetim adına yeöetimkurulu bşk.recep altun

07 Nisan 2016

Sevgili üyelerimiz Allahın selamı marifeti bereketi üzerinize olsun bu hafta sonu genel toplantımız var bütün üyelerimizin katılmalarını önemle rica ediyorum gündemimiz köyümüze yapmakta olduğumuz konak la ilgili ve geride kalan eksiklerimizin yapılması için siz sayın değerli üyelerimizi toplantıya bekliyoruz sizler saygılarımızla.BŞK. Recep Altun.

20 Ağustos 2015

Silvanda hain saldırıya uğrayan 8 askerimiz Şehit olmuşdur şehitlerimize ALLAH dan Rahmet kederli ailelerine yakınlarına sevenleine başsağlığı dilerim ALLAHIM mekanlarını cenlet eylesin Türk milletinin Başı sağolsun. ama bu terörü bir şekilde durdurmak lazım Allah bunları kehretsin bunlarda insanlik denilen bir duygu ve vijdan yok allahım bunlara fırsat vermesin yarebbim bütün terör örgütüne onlara yataklık yapan onlara desdek verenlerin Allah belalarını versin artık bu acılar dursun içimiz kan ağlıyor.

20 Ağustos 2015

Köyümüzün büyüklerinden Duran Cifçi Eski dernek başkanımız Ekrem Cifçinin Babası hacı Görevini Yapmak icin 20.08.2015 saat 4 de Orgi Hava alanından hareket edecekler şimdiden Allahım Haclarını kabul etsin. Yine Üyemiz Nadir Cifçi ve Eşi Gülsen Cifçi Onlarda bu gün akşam Sabiha gökcen hava alanından Haclarını yapmak icin onlarda kutsal toprakları gidiyorlar Allahım bütün haca ginenlerin hacılarını kabul etsin inşallah allahım inşallah bizlerede nasip eder şimdiden hacları kabul olsun.

Profil Fotoğrafı Yüklenmemiş
22 Mart 2015

bir gün yaşanan her şeyin doğrusunu yazmak lazım

29 Aralık 2014

ŞEBİNKARAHİSAR KARAAĞAÇ KÖYÜ YARDIMLARŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU?NA İSTANBUL Üyesi olduğumuz derneğinizden toplu istifa dilekçelerimiz ekte sunulmuştur. Dernek yönetiminin en kısa zamanda istifaları yürürlüğe koyup ilgili üyelere tebliğini bildirmesini, sonuçlandırmasını arz ederiz. Yapılan istifalar kanunen uygun olup gerekliliği yerine getirilmiştir. Ana yasanın 33. Maddesi 2nci fıkrası Hiç kimse bir derneğe üye olmaya ve dernekte kalmaya zorlanamaz. Bu maddeye ek olarak medeni kanunun 66. Maddesi her üye yazılı olarak bildirimde bulunmak şartıyla dernek üyeliğinden çıkabilir. İstifa dilekçeleri yönetim kuruluna ulaştığı andan itibaren çıkış işlemleri sonuçlanmış sayılır. Not: Dernekten istifa eden üyelerin gerekçesi yönetimin iki başlılık oluşumudur. Teslim tarihi 27/12/2014 Teslim Eden Rıdvan KARAMAN Abdullah KARAMAN

26 Aralık 2014

Allah"ım! Sen beni eksiksiz özürsüz yarattın; çocuktum, büyüttün ve yeterli miktarda rızk verdin bana. Allah"ım! Ben, indirdiğin ve kendisiyle kullarını müjdelediğin Kitabında şöyle buyurduğunu gördüm: ?Ey kendi aleyhlerinde haddi aşan kullarım! Allah"ın rahmetinden ümit kesmeyin; Allah bütün günahları bağışlar.? (Zümer, 53)

18 Kasım 2014

SN.DERNEK BŞK. VE DEĞERLİ YÖNETİM KURULU; 16.11.2014 tarihinde düzenlemiş olduğunuz toplantıda biz dernek üylerine, köyümüz için yapılmış ve yapılmakta olan faalıyet ve çalışmalarınızın köyumuz için ne kadar önemli ve kıymetlı çalışmalar olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Birlik ve beraberlik adına ve köyümüzün geleceği adına yapmış olduğunuz ve yapacak olduğunuz tüm çalışmaların kolay yapılmadığını ve tüm uğraşlara rağmen başarılı şekılde devam etmeniz ve hedeflerınızı bır bır sonuca ulaştırmanızdan dolayı BAŞTA YÖNETİM KURULUNA VE EMEĞİ GEÇEN TÜM HERKESE TAKDİR VE TEŞŞEKÜRLERİMİ BORÇ BİLİR,BAŞARILARNIZIN DEVAMINI DİLERİM...

06 Mayıs 2014

köy Büyüklerimizden Mehmet Altuna allah Rahmet eylesin tüm Hünahlarını Afetsin Mekanı Cenet Olsun Ailesıne Ve Yakınlarına sabır dileklerimle.Kadir Çifçi

31 Mart 2014

Sayın üyelerimiz Muhtarımız Hüseyin karamana köyümüze vermiş olduğu çalışmalardan dolayı kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz bu bir bayrak yarışıdır köyümüzden iki aday cıkmıştır ve seçimlerden İbrahim cifçi kazanmıştır her iki tarafada hayırlı ve uğurlu olsun demekten başak söyleyecek bir şey yok.Recep Altun

31 Mart 2014

Sayın Üyelerimizi 30.03.2014 pazar Türkiyede yerel secim yapılmıştır köyümüzde muhtar adaylarından İbrahim cifci muhtar seçilmiştir kendisini ve yeni yönetimini kutlarız Allahım hayırlı uğurlu etsin başarılar dileriz bu bir bayrak yarışıdır mutlaka birileri kazanacak tır her şeyden önemlisi köyümüz kazansın Allahım utandırmasın ve ikinci secim şebinkarahisar belediye secimini tekrar Şahın Yılancı kazanmıştır.ve diyer secim istanbul sarıyerden belediye başkanımız şükrü genç kazanmıştır Allahım bütün secmenlerimize hayırlı uğurlu olsun Allahım yollarını acık etsin. Recep Altun

08 Mart 2014

cennet annelerimizin ayakları altındadır kadınlarımızın bu anlamlı günü, kadınlar gününüzü kutlarız. Dernek Yönetimi Adına. Başkan. Recep Altun.

24 Şubat 2014

23.02.2014 Pazar öğlen namazından sonra şebinkarahisar merkezderneğin 50 yıl münasi betiyle derneğin kurucuları ve ahirete intikal edenlerin ruhları ıçin mevlüt okuttular bizde dernek yönetimi olarak katılım yaptık ben ve ömer kardeşimiz. allah kabuletsin dedik emeği gecen herkese cok teşekkürler.ve AV .Hakan özbay başkanımıza ve yönetim kurulunu böylesine anlamlı güzel bir organızasyon yapdıkları için teşekkür ettik sonra şahinler köyü derneğinin olan üstü kongreleri vardı oraya katıldık hayırlı olsun dedik ve başarılar diledik .Yönetim kurulu adına Başkan.Recep ALTUN

17 Şubat 2014

16.02.2014 pazar günü yönetimkurulu sabah kahvaltılı bir toplantı yapmıştır toplantıya bütün yönetim kurulu katılım yapmıştır sadece sadettin kardeşimizin işinden dolayı kendileri katılamamışlardır ve tüm yönetimdeki arkadaşlarımıza ve kardeşlerimiz çok teşekkür ederim sağolsunlar hepsi katılmışlardır bundan sonraki bir çok toplantılarımız bütün yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla gerçekleştireçeyiz ben yönetim kuru başkanı olarak bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim gündem yapmamız gereken purojelerimiz le ilgili fikir alış verişinde bulunduk gerçekten çok da güzel olduğu kanatindeğim Allah yolumuzu acık etsin.

07 Şubat 2014

sayın doslarım ve saygı değer islam aleminin güzel insanları hepinizin cuması mubarek olsun. Allahım sağlıklı sihhatlı güzel mutlu cumalar nasip etsin hepimize inşallah amin.

31 Ocak 2014

cumanız mubarek,dualarınız ve tövbeleriniz kabul olsun. selamların en güzeli üzerinize olsun Allaha amanet olun .

17 Ocak 2014

Tüm islam aleminin cuması mübarek ve bol bereketli olsun hepimiz Allah a amanet olalım.

13 Ocak 2014

kongre bizi yaniliz birkamayan uyelerimize sonsuz teşekurler

02 Ocak 2014

2014 Yılı Tüm İslam alemine hayır sağlıklı huzur dol bol kazançlı bir yıl olmasını cenabı ALLAH TAN Niyaz ederim yeni yılımız hayırlı olsun sayı dostlar ve sayın üyelerimiz hepiniz ALLAH amanet Olun. BŞK:Recep ALTUN

31 Aralık 2013

Sayın Üyelerimiz Dertleriniz kum tanesi kadar küçük, sevinçleriniz nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu gününüz ve yeni yılınız neşeyle dolsun. Mutlu yıllar. Dernek Yönetimi Adına Başkan Recep ALTUN

09 Aralık 2013

Sayın üyelerimiz 08 aralık 2013 pazar saat 13.00 de Yapmış olduğumuz genel toplantıya Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı yönetimim ve kendi adıma teşekkür ederim. Değerleri Arkadaşlarım dernek Köyümüzün onun için hepimizin sahip çıkması gerekikiyor köyümüze yapılması gereken işler var bunu hepimiz biliyoruz Birlik beraberlik için de Allah ın izni ile bunun da üstesinden geleceğimizi düşünüyorum,onun için herkesin üzerine düşeni yapacagına inancım tam,birlik içinde elimizi taşın altına koymalıyız gereken her şeyi imkanlar dogrultusunda yapmalıyız ocak ayında olağan üstü kongremiz var inşallah hepimiz için hayırlı olur tekrar Teşekkürler. BŞK.Recep ALTUN.

27 Kasım 2013

Köyümüzün Kızı Mühteber kardeşimiz vefat etmiştir kendisine Allah tan Rahmet Dilerim Kederli Ailesine ve yakınlarına ve dostarına komşularına Allah ım sabırlar ihsan eylesin Tabiki Çok üzüldük çünkü genç yaşta Allah ın Rahmetine kavuştu Bu da bizleri yakınları olarak çok üzmüştür Bundan sonra bizlerin yapaçağı sadece dua etmektir ALLAh´ım Gani gani Rahmet etsin mekanını cennet eylesin. R.ALTUN

14 Ekim 2013

Çok Değerli Büğümüz Olan Zihni Kılıcı ı Kaybettik Kendisin ALLAHTAN Rahmet diler kederli ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz Zihni Abey sen bu dünyada en güzel olanları yapdın Allahım Seni Gercek dünyada dahada güzellerini yaşarsın inşallah senin icin hep dualar edeceğiz Allahım gani gani rahmet eylesin tekrar mekanın cennet olsun sevgili abeyimiz ve de büyüyümüz .Yönetim kurulu adına BŞK: Recep Altun

16 Ağustos 2013

Bütün islam aleminin cuması bereketli olsun Allahım sağlıklı sihatlı nice cumalar nasıp etsin Herkese bol bereketli kazanclar versin.

06 Ağustos 2013

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

29 Temmuz 2013

27.07.2013 Tarihinde Derneğimizin Vermiş olduğu iftar yemeğinde Bizleri yanlız bırakmayan Bütüm Katılımcılara Başta Vakıf Başkanım Sayın Avni İşcan ve merkez Derneğimiz Başkanı Sayın AV.Hakan Özbaya Ve Kadın Kollar Başkanımız Sayın Şaziye Gülte ve İşadamlar Dernek Başkan Yardımcısı Sayın Bayram Karaman ve Sanatcı kardeşim Sayın Nuğrettin Karadenize ve bütün katılımcı doslarımıza ve olmazsa olmazımız Basınımız Sayın Sadi Toygar ve İlhan Çabukol vede sayın değerli üyelerimiz katılımınızdan dolayayı hepinize ayrı ayrı kendi adıma ve Yöntemkuru adına hepiniz ayrı ayrı teşekkür ederiz Allah hepinizden Razı olsun.Başk. Recep ALTUN

22 Temmuz 2013

Sayın değerli üyelerimiz Derneğimizin Geleneksel olan iftar yemeği vardır Bütün üyelerimiz davetli dir Yer Kağıthane sosyal tesisleri mazeretsiz katılmanızı önemle Rica ediyoruz 27.TEMMUZ 2013 cumartesi Saygılarımızla Dernek Yönetim Adına Başkan Recep ALTUN.

22 Temmuz 2013

Köyümüzün Büyüklerinden ünzüle kalkan Vefat etmiştir kendisine ALLAH TAN Rahmet diler Kederli Ailesine ve yakınlarına Baş sağlığı dileriz . Allahaım Mekanını Cennet eylesin . Dernek Yönetim Adına Recep Altun

12 Temmuz 2013

İslam aleminin güzel insanları böylesine güzel bir gün de herkesin ramazan' ı mubarek olsun ne mutluki bizlere bu güzelliği yaşatan ALLAHIM A Bütün islam aleminin cuması bereketli ve hayırlı olsun cumanız mubarek olsun.

10 Temmuz 2013

Sayın üyelerimiz 12 ayın sultanı olan ramazan ı şerifi hoşgeldi bütün müslümanan alemine hayırlı olmasını cenabı ALLAH TAN Dilerim Allahım sağlıklı sihatlı neşeli bir ramazan ayı gecirmenizi nasıp etsin. Bu ay insanların günahlarından arınma ayıdır bunu bizler iyi değerlendirelim bu güzelim ramazan ayında yapmamız ne gerekiyorsa yapalım arkadaşlar hepinizin ramazanı mubarek olsun hepinize hayırlı ramazanlar. ALLAHA Amanet olun.

07 Haziran 2013

Sayın üyelerimiz sünnet olacak çocuklarımız var ise bize bilgi vermenizi isteriz çünkü toplu sünnet yaptırılacak bunu dernek olarak bizler organize ediyoruz sizlerin yapacağı sadece sünnet elbiseleriini almanız gerisini biz halledeçeyiz üsküdar anado lu hastanesinde sünnen yapılacak tır BŞK.Recep ALTUN.

07 Haziran 2013

Böylesine güze bir gün ALLAHIM sana milyonlarca şükürler olsun ki bize böylesine güzel günler yaşatıyorsun bütün islam aleminin cuması mubarek olsun.

05 Haziran 2013

Miraç kandiliniz kutlar hayırlara vesile olmasın Cenabı ALLAH TAN Dilerim Tüm İslama aleminin kandili kutlu olsun. Recep ALTUN.

28 Mayıs 2013

9 Cumhurbaşkanımız sayın Süleyman demir elin eşi Nazmiye hanımefendi Vefat etmiş tir kendisine ALLAH DAN Rahmet diler kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Bütün Türkmilletini Başı sağ olsun Karaağaçköyü dernek yönetim kurulu adına BŞK.Recep ALTUN

23 Nisan 2013

Türkiye cumhuriyeti 23 Nisan Çocuk Bayramı Kutlu olsun.

11 Mart 2013

10 mart 2013 pazar günü ş.karahisar kadınkollarının hazırlamış olduğu kadınlar günü kutlamalarını cok güzel ve eylenceli gecdi bizden katılım gösteren kadınlarımıza cok teşekkür ederiz sağolsunlar kendileride güzel bir şekilde eylendiler.

08 Mart 2013

8 Mart Kadınlar günü Bütün Dünyada kutlu olsun. şebinkarahisar kadın kollarının düzenlemiş olduğu dayanışma etkinliği icin 10 Mart 2013 Pazar günü saat 13.00 - 17.00 arası okmeydandaki Salon LA BELLA 'ya Bekliyoruz. okmetdanı SSK hastanesi karşısı . Etkinlik ücretsizdir bütün kadınlarımızı bekliyoruz. yönetim kurulu Adına. Baş. Recep Altun

11 Şubat 2013

Eski Başkanımız Ekrem Çifçin in Eşinin Dedesi Vefat Etmiş tir Kendisin Allah tan Rahmet Diler Kederli Ailesine Baş sağlığı Dileriz. Yine Üyemiz Zeki kılıcın Eniştesi Vefat etmiştir aynı zamanda Üyemiz Yakup kılıcı Hanımının Eniştesi Vefat Etmiştir Kendisine Allah tan Rahmet Diler Kederli Ailesin Başsağlığı Dileriz Yine Üyemiz ünsal Kılıcın Eşinin Dayısını oğlu gencyaş ta Vefat Etmiş tir Kendisine Allah tan Rahmet Diler Kederli Ailesine Başsağlığı Dileriz. Yönetim Kurulu Olarak Geride Kalanlara Allah Sabırlar versin B Ş K. Recep Altun.

11 Şubat 2013

Sayın üyelerimiz 10.02.2013 Pazar günü yapmış olduğumuz genel üye aidat ödeme ve yapılması gereken plan ve projelerle ilgili Görüş ve Öneriler içeren bir toplantı olmuştur Bu toplantıda tabiki üyelerimizin 'de Fikirlerin almak istedik Ama Anadolu yakasında oturan üyelerimiz katılamamışlardır neticesi şu cenazeler vardı onun için katılım istediğimiz doğrultuda olmamıştır ölenlere Allah dan Rahmet yakınlarına Başsağlığı Dileriz Benim ve Yönetim kurulum Herzaman Birlik ve beraberlik adına elimizden gelen cabayı ve özveriyi yapıyoruz onun için siz sayın üyelerimiz lütfen biraz duyarlı olalım bu dernek köyümüzün ve hepimizin derneği sahip çıkalım ve sizlerden Ricamız lütfen Aidatlarımızı ödeyelim. Saygı ve sevgiyle hepinizi selamlıyoruz Allaha Amanet Olun. Yönetim kurulu adına Başkan Recep ALTUN.

29 Ocak 2013

sayın Üyelerimiz 3.02.2013 Pazar günü Şebinkarahisar merkez derneğinin olağan üstü Kongiresi var Biz Karaagacköyü olarak eşlerimizide alıp gidebileceğimiz güzel ve nezih bir yer sayın üyelerimiz mutlaka katılmalıyız cünkü kongireden fazlası şebinkarahisar ın sivil toplum örgütünün nekadar şebinkarahisarlı varsa orada olacaklar bütün dernekler enaz 50 .60 kışı olarak katılacaklar onun icinde bizde mümkün olduğu kadarıya cok kalabalık olarak gideceğiz sizlerden özellikle Dernek yönetimkululu olarak sizdeyerli üyelerimiz oraya bekliyoruz.ben üye deyilim ne işim var demeyin herkese şimdiden cok teşekkür ederim. YKBŞ. Recep ALTUN.

16 Ocak 2013

15.01.2013 Tarihinde Akşam Saat 22.00 Mavi karadeniz TV KRAL ŞOV Ruşan Aydenizin sunumda Merk. Dernek Baş. Yücel Kıza Vakıf Baş. Avni İşcan. İşadamlar Derk. Baş. Bora KIlıc .Merk. Dernek. Başkan yrd. AV.Hakan özbay ın Konuk Olduğu programa Köydernek Başkanları ve üyeleri in katılımında Karaagacköyü derneği olarak biz den 12 üyemiz katılmışdır kendilerin cok teşekkür ederim bizleri gercekden cok mutlu etdiler onun icin Yönetim Olarak hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim bizleri yanlız bırakmadıkları icin. Bütün Üyelertimize En derin Saygılarımı ve sevgilerimi Sunarım. Bşk. Recep ALTUN.

02 Ocak 2013

yeni yılınızı kutlar herkese huzur mutluluk dilerbaşarılar dilerim allaha amenet olun

17 Aralık 2012

15 Aralık 2012 Suboyu köyünün Geleneksel Gecesine de yönetim ve üyelerimizin katılımıyla suboyo köyünü onurlandırdık bizlere göstermiş oldukları misafir perverliklerinden doley başkan durmuş ışık ve yönetim kuruluna cok teşekkür ederiz. Katılımcılar recep altun mustafa altun ismail abay mehmet kalkancı adem kılıc avni cifci zafer karaman gecede komşu köyümüz suboyu köyünü onurlandıdılar ben buradan başkana durmuş ışık ve yönetimine cok teşekkürler allah yardımcıları olsun.

22 Kasım 2012

Kardeşim Nejdet altun istanbul cerrahi hastanesinde cok başarılı baypas amaliyatı gecirmişdir kendisine allahdan acil şifalar dilerim kardeşim allahın izniyle en kısa zamanda allahın izniyle cok sağlıklı bir şekilde aramızda olacak kardeşim seni cok seviyorum kendine cok iyi bak herzaman yanındayız . Allahım dan acil şifalar vermesin diler ve dualar ediyoruz. kardeşim seni cok öpüyorum Allaha amanet ol.

14 Kasım 2012

Köyümüz büyüklerinden rifat karaman vefat etmiş dir kendisine ALLAHDAN Rahmet diler Kederli ailesine yakınlarına baş sağlığı dilerim geride kalanlara Allah sabırlar versin. rıfat beyin canazesi ni köye götürdük ve öylen namazı mütakip defnet dik. Allahım mekanını cennet etsin.

05 Kasım 2012

Köyümüzün Büyüklerinden 1 asırı devirmiş Zerbap Altun Vefat etmiş tir kendisine ALLAHDAN Rahmet dilerim Kederli Ailesine ALLAHI M sabırlar versin Mekanı cennet olsun zerbap aplam Toprağın Bol olsun.Allahım geride kalanlara uzun ömürler versin.

Profil Fotoğrafı Yüklenmemiş
04 Kasım 2012

BİR ASIR DAHA KAPANDI.BABANNEMİZ ZERBAP ALTUN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.....TOPRAĞIN BOL MEKANIN CENNET OLSUN BEYHAN-ŞÜKRAN-SALİM-BİLGE

03 Kasım 2012

Eski Dernek Başkanımız Sayın İzzet Altun ve Ailesi Hacdan gelmiştir kendisin 2.11.2012 de akşam evinde Ziyarette bulunduk Hikmet Altun ve Ailesi Recep Altun ve ailesi ziyaretde bulunuduk kendilerine hoş geldiniz Dedik ve ALLAH Kabul Etsin Dileklerine Bulunduk Allahım Haclarını Kabuletsin Darısı Bizlere Amin.

01 Kasım 2012

Üyemiz Haceli Catalın Annesi Şayesde hanım vefat etmişdir kendisine ALLAHDAN Rahmet diler kederli ailesine başsağlığı dileriz ALLAHIM mekanını cennet eylesin geride bırakdığı kederli ailesine ALLAH ım sabırlar versin.

29 Ekim 2012

sayın üyelerimiz öncelikle hepinize en icden duygularımla selamlarım sayın üyelerimiz bayramın 2.günü bayramlaşam purogramı düzenlemişdik ama ne yazıkki üyelerimizin coğunluğu katılım yapmadı buda biz yönetim olarak gercekden üzüntü duyduk böyle olmamalı bizim katılımlarımız isterdimki bütün üyelerimiz katılsaydı ama olmadı inşallahbundan sonra böyle olmaz arkadaşlar bu dernek hepimizin derneği herkes duyarlılılk gösterip gelmeli diye düşünüyorum yinede gelenlerden ALLAH razı olsun diyoruz sevgili köylülerim biz bir şeyler başaracaksak bunu hep beraber başaracağızı lütfen daha duyarlı olmanız rıca ediyorum. Yönetim kurulu adına hepinize cok teşekkür ederim saygılarımla. Başkan RECEP ALTUN.

24 Ekim 2012

Sayın Üyelerimiz ve islam aliminin mubarek kurban bayramını en icden dileklerimizle kutlar sağlıklı nic mutlu bayramlar dileğile yenetim kururulu adına başkan recep altun.

09 Ekim 2012

Yönetim kurulu üyemiz ismail abayın annesi cerrahpaşa hastanesinde tedavi görmekdedir kendisine ALLAHDAN Acil şifalar dilerim dualarımız sizinle nunucabla tekrarar acil şifalar dilerim.

02 Ekim 2012

Yiğenim hatice ve casuya bir ömür boyu mutluluklar dilerim ALLAHIM sağlıklı sıhatlı mutlu nice yıllar nasıp etsin .

01 Ekim 2012

hayırlısı ile düğünümüzü yapmış bulunuyoruz düğünümüze uzaktan yakından gelen tüm katılımcılara teşekkür ederiz ( nejdet altun ve ailesi)

17 Eylül 2012

Bingölde hain saldırıya uğrayan 8 polisimize ALLAH dan Rahmet kederli ailelerine başsağlılğ dilerim ALLAHIM mekanlarını cenlet eylesin Türk milletinin Başı sağolsun. ama bu terörü bir şekilde durdurmak lazım Allah bunları kehretsin bunlarda insanlik denilen bir duygu ve vijdan yok allahım bunlara fırsat vermesin yarebbim.

Profil Fotoğrafı Yüklenmemiş
15 Eylül 2012

İzzet & Seyhan Altun Hacc Farizasını gerçekleştirmek için 20 /09 /2012 saat 16 :30 da Sabiha Gökçen havaalanından Medine 'ye yola çıkacaklar...Rabbim Hayırlısıyla gidip - gelmeyi nasip etsin

07 Eylül 2012

sayın üyelerimiz iyi ve güzel günler sizlerin olsun cumanız mubarek olsun ALLAHIM Hayırlı cumalar nasıp etsin hepimize sağlıklı sihatlı hayır işler dilerim hepinize .

05 Eylül 2012

sayın Üyelerimiz hepinize en samimi duygularımla sağlıklı mutlu huzurlu bir yaşam diliyorum sayın üyelerimiz bizler hep beraber olur isek herşeyin üstesinden geiriz birlik beraberlik olunca her şey dahada güzel oluyor ben ve yönetimim camii minaresinin acılışında bizleri yanlız bırakmayan sayın köylülerim ve üyelerim sizlere cok amam ok teşekkür ederiz bizim isdediyimiz bu birlik beraberli başka bir şey istemiyoruz bütün katılımcılara cok teşekkür ederim. saygılarımla.

22 Ağustos 2012

Bütün din kardeşlerimizin ramazan bayramını kutlar ALLAH a hütaladan tekrarını nasip etmesini dilerim, ALLAH (cc) cümlemizin tutmuş oldugu oruclarını kabul ve makbul eylesin.(amin)

13 Ağustos 2012

Günaydın İyi Haftalar İyi Çalışmalar...

06 Ağustos 2012

Sayın üyelerimiz biliyorsunuz ayın 20 sinde yani bayramın 2 günü camimizin minare acılış töreni var bütün üyelerimiz davetlidir gelmek isteyen üyelerimiz yönetime bildiriniz yapmamız gereken bir durum varsa tabiki sizlere yardımcı oluruz en azından bir münübüz ayarlanır gidiş geliş biraz daha uygun olur. herkese hayrlı günler dilerim hoccakalın dosca kalın.

24 Temmuz 2012

İslam aleminin mubarek insanları 12 ayın sultanı mubarek ramazan gelmişdir şimdiden ALLAHIM tutmuş olduğunuz oruclarınızı kabul etsin ne mutluki bizlere bu mubarek ramazanı tekrar gördük allahım nice Ramazanlar göstersin hepimize Amin.

19 Temmuz 2012

11 ayin sultani hoş geldin ramazan ayinin hayirla vesile olmasi dilegiyle

13 Temmuz 2012

hayırlı cumalar Dileriz sayın Üyelerimiz allahım Sağlıklı Sihatlı Nic Güzel cumallar nasıp Etsin Hepiniz ALLAHA Amanet Olun.

11 Temmuz 2012

Sayın üyelerimiz herkese enderin selamlarımla başlarken sizdeğerli üyelerimiz şimdi minaremiz bitdi ve aydınlatması yapıldı ve ic boyası yapıldı ALLAH Kısmet ederse Diş cephe boyası kaldı Allahın izniye onunda boyasını gönderdik sadece boyası kaldı onuda ramazan icerisinde boyatacağız ve Allahım kısmet edese bayramın birinci günü kurban kesilecek 2 günü güzel bir purotokol halinde güzel bir acılış yapacağız şimdiden siz sayın üyelerimiz hazırlığınızı yapın diyoruz bayramda hepinizi köye bekliyoruz şimdiden hepinize cok teşekkür ederim saygılarımızla .

11 Temmuz 2012

ALLAH hütalaya şükürler olsunki köyümüzün minaresi yapılıp bitti,ve bu güzel minareyi yapmak icin yardımlarını esirgemeyen uzaktan yakından yardımcı olan,bütün din kardeşlerime sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.göklere uzanan o minare birgün şafaat vesileniz olacak,(ALLAH´a amanet olun).

06 Temmuz 2012

Hayırlı cumalar sayın üyelerimiz ALLAH' IM sağlıklı mutlu huzurlu cumalar bol bereketli olmasını Cenabı Allahdan niyaz ederim. hepinizin cuması mubarek olsun.

29 Haziran 2012

Sevgili doslar cumanız mubarek olsun Allahım dualarınızı kabul etsin sağlıklı sihatlı yaşamlar nasıp etsin Allahın selamı üzerinize olsun.

26 Haziran 2012

Allahım bu ne güzellik bu güzel minaremiz köyümüze hayırlı olsun böylesine güzel bir eseri bizlerle beraber olan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım Allahım hepsinden razı olsun insanlığın en güzel göstergesi dır bu eser.tekrar köyümüze hayırlı olsun Allahım bu minareden ezan sesini hic bir zaman eksik etmesin.Gercekden yönetimime cok teşekkür ediyorum böylesin birlik beraberlik adı altında bir yumruk haline gelerek bu calışmaya başladık ve Allahın izniylede sonuna geldik sanırım şu anda boyası ve kapıları takılacak kandiller yapılacak haporlorler takılacak ve ezan okunmaya başlanacak.Y.K.B. Recep ALTUN

16 Haziran 2012

Başarılı insan daima çözümün bir parçasıdır . Başarısız insan daima sorunun bir parçasıdır Başarılı insanın herzaman bir programı vardır.başarısız insanın her zaman bir mazereti vardır.Başarılı insan işine yardım edeyim der.başarsız ise bu benim işim değil der. başarılı insan her sorunda bir çözüm bulur.başarısız her çözümde bir sorun görür. başarılı insan en olumsuz durumlarda bile bir çıkış noktası görür.başarısız en olumlu durumlarda bile engeller bulur.başarılı insan zor olabilir ama imkansız değildir der başarısız insan mümkün olabilir ama çok zor der.

14 Haziran 2012

sayın üyelerimiz şu anda camimizin minaresi yarıyı gecmiş durumdadır bizlerde köydeydik ve girişi kompile söküp altını kompile kale bodur yapdırdık ve boyası yapılacak sonra ayakkabılık yapılıyor badanadan sonra takılacak ama sayın üyelerimiz gercekden görmenizi isterim muhdeşem bir güzellik ortaya cıkıyor bizleri yanlız bırakmayan doslarımızdan Allah razı olsun ve işin başında abeyim Hikmet bey var sağ olsun orada yönetimin eli ayağı diyorum Allah kendisinden razı olsun her gün görüşmeler yapıyoruz. bu ay sonuna kadar minaremiz bitiyor ve cevre düzenlemesi yapılacak Allahım Hayırlı uğurlu etsin bu cok ama cok güzel duygu.

08 Haziran 2012

DEYERLİ ÜYELER CUMANIZ MÜBAREK VE BEREKETLİ OLSUN CENABI ALLAH HERKESE UZUN SAĞLIKLI ÖMÜRVESİN

04 Haziran 2012

öncelikle sayın üyelerimeize ve herkese en derin saygılarımı sunarak başlamak istiyorum sayın üyelerimiz piknikte bizleri yanlız bırakmadığınız icin hepinize en icten samimiyetimle saygılarımızı sunarız biz yönetim olarak herşeyin güzel olması icin elimizden gelenin en güzelini yapmağa calışıyoruz ve dünki piknikde gercekden cok mutlu olduk cünkü köyüm deyip hepiniz katılım sağladınız ve bizleri cok mutlu ettiniz hepinizden Allah razı olsun işte bizim isdediğimiz köyüm deyipde gelen siz sayın üyelerimiz yönetimim adına hepinize teşekkürlerimizi sunarız hepiniz Allah a emanet olun sağlıklı mutlu huzurlu yaşamlar dileriz.

01 Haziran 2012

Sayın değerli üyelerimiz 3 hazıran 2012 pazar günü derneğimizin piknığı var bütün üyelerimizin katılmasını cani gönülden isderiz. birlik ve beraberlığın olduğu yerde herzaman güzel şeyler olacakdır bizlerin amacı siz sayın üyelerimizi biraraya getirmek ve kaynaşdırmakdır diye düşünüyoruz şimdiden hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum ALLAHA Amanet olun. yer ümraniye belediyesi mesir alanı karfur arkası kücük su yolu.ümranıye.

01 Haziran 2012

Mustafa kardeşim vidyolar cok güzel olmuş ellerine sağlık işde benim isdediğim bu bizler bu güzellikleri devam etdirdiğim sürece dahada güzelleri olacakdır bu güzelim köyümüzün sitesi herzaman hareketlı olmalı diye düşünüyorum inşallahda böyle olacakdır. mustafa kardeşim bundan sonra basından sorumlu olacakdır biz yönetim olarak haberleri ve görselleri sana sunacağız sen yayınlayacaksın bunun icin bu öz verili calışmandan dolayı yönetimim adına sana cok ama cok teşekkür ederim Başkan.Recep ALTUN

01 Haziran 2012

köyümüzün piknigine uyerimiz bekliyoruz herşey köyumuz icin hayirl icümalar

28 Mayıs 2012

pazargünü Üyemiz Yaşar kılıcın kızı zerrinin nişan töreni yapılmışdır bütün köylülerimiz katılmışdır üyemiz yaşar kılıcın adına herkese cok teşekkür ederiz.ayrıca dernek yönetimi diler köyü pıknığıne giderek onurlandırmışdır ve gereken yardımını yapmıştır ve cok güzel piknik olmuşdur.yine aynı gün köyümüzün sakinlerinden yusuf kılıcın kızını hastanede ziyaret ederek kendisine Allah dan acil şifalar diledik ailesine de tekrar gecmiş olsun dileklerimizi sunduk.

26 Mayıs 2012

köy sakinlerimizden yusuf kılıcın kızı amaliyat olmuşdur ve amaliyatı cok başarılı gecmişdir kendisine Allahdan acil şifalar diler ailesine gecmiş olsun ve gözünüz aydın olsun diyorum.

Profil Fotoğrafı Yüklenmemiş
25 Mayıs 2012

OSMANLI YA ''SANCAK BEYLİ''TÜRKİYE CUMHURİYETİ NE '' VİLAYETLİK''YAPMIŞ İSMİNİ BÜYÜK ATATÜRK TEN ALMIŞ.KELKİT VADİSİNİN ŞİRİN KENTİ ŞEBİNKARAHİSAR CUMANIZ MÜBAREK OLSUN...

25 Mayıs 2012

duyuru 3 haziran 2012 pazar günü yapılacak olan geleneksel bahar pikniğimiz var bütün üyelerimizin ailece katılmalarını bekleriz birlik beraberlik adına cok güzel olacağını sanırım ve şimdiden herkese cok teşekkür ederim yer 2 boğazköprüsü cevre yolu küçüksu cad ümraniye belediyesi mesire alanı hekim başı ümraniye istanbul.

24 Mayıs 2012

ragaip kandilinin hayırlara vesile olmasını temenni eder kandilin bütün insanlığa rahmet magfiret sevgi huzur ve barış getirmesini yüce Allahdan niyaz ederim.

24 Mayıs 2012

tüm islam aleminin ve dernek üyelirimizin ayrıca köylülerimizin mübarek regaib kandilini kutlar bir ömür boyu sağlık ve sıhhatli günler dilerm.

20 Mayıs 2012

köy sakinimiz yusuf kılıcın kızını hastanede ziyaret ettik yönetim adına ben ve ömer kılıç hasdamıza Allahdan acil şifalar diledik ve ailesine gecmiş olsun dileklerinde bulunduk .

17 Mayıs 2012

Ben ve bizler koyumuzu cok seviyoruz herşey koyumuz icin.

16 Mayıs 2012

emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Yönetimede şükranlarımı sunuyorum.Gönül isterdiki böyle güzel bir gecede bütün üyelerimizin katılmalarını canı gönülden beklerken katılmayan üyelerimizi şiddetle kınıyorum.Herzaman Heryede derneğimizin yanındayım.Ama Adil bir yönetimin yanındayım Böyle bir sivil toplum örgütü hiç kimsenin malı değildir.

16 Mayıs 2012

15.05.2012 Salı Saat 21.30 Da Rüşan Aydeniz İn Hazırlayıp Sunduğu Vadi Tv Kral Show Programında Karaagacköyü Derneği Yönetimi Davetli İdik Bizleri Yanlız Bırakmayan Sayın Üyelerimize Enderin Saygı Ve Sevgilerimizi Sunarız Herkesden Allah Razı Olsun.Bizim De İsdemiş Olduğumuz Böyle Birlik Beraberlik İcerisinde Olmak Gercekden Cok Güzel Ve Eylenceli Gecmişdir . Ruşan Aydeniz Kardeşimizede Cok Teşekkür Eder Sanat Hayatında Başarılar Dilerim Allah Yolunu Acık Etsin Kardeşim.

11 Mayıs 2012

sayın üyelerimiz hepinizin cuması mubarek olsun Allahım sağlıklı sihatlı nice güzel cumalar nasıp etsin.

08 Mayıs 2012

Calışmalarımız cok olumlu ve birlik beraberlik icinde geciyor Allah ın izniyle bütün hedeflerimize adımı adım ilerliyoruz Allahım bizlerin yardımcısı olsun sayın üyelerimiz biliyorsunuz minaremizin temelini atmış bulunmakdayız ama sizlere sunmuş olduğumuz 100 TL teberrülerinizin bizlere mayısın 15 ine kadar ulaşması gerekiyordu bunu hatırlatmak istemişdim şimdiden hepinizden Allah razı olsun diyorum.kalın salıcakla Allah yardımlarınız kabul etsin.yönetim kurulu adına. Başkan Recep Altun.

Profil Fotoğrafı Yüklenmemiş
06 Mayıs 2012

Açıklama: Der yön seçilirken bu kadronun eksik ve deneyimsiz olduğunu herkez biliyordu, yaptığım tüm uyarılara rağmen inat edildi. İlk istifamda bu duruma geleceğini gördüğüm için çamur at izi kalmasın diye kendimi kurtarmaya çalıştım olmadı çünki başarısızlıklarını birilerine yapıştıracaklardı. Kahvaltı verildi eşimle beraber katıldım der üyemizin eşi genç yaşta vefat etti kırkı çıkmadan (bugün ona, yarın bana, ertesi gün sana) çok lazım olan piknik yapıp davul çaldılar. Biz protesto edip gitmedik. Toplantı yaptılar orayada katıldım. Bugünkü gelinen nokta Zafer KARAMAN olarak üyelere gitmeyin katılmayın diye söylüyormuşum şerefsizlik yapıyormuşuz sivil toplum örgütleri geçicidir bireyler kalıcıdır. Artık sıkıldım kaos ortamı yaratılıp birilerini arkamızdan güldürmeyeceğiz. Çamurun izi bende kalmasın diye istafa ettim. Saygılarımla.

Profil Fotoğrafı Yüklenmemiş
06 Mayıs 2012

İstifa Sayın üyeler ve dernek yönetimi şahsım Zafer Karaman Mart 2011 tarihinde istifa dilekçemi yazıp yönetime vermiştim. Her nedense istifamın cevabını vermediler. 07.05.2012 tarihinde tekrar dernek üyeliğimden istifa ediyorum.

03 Mayıs 2012

ve temel atıldı hayırlı uğurlu olsun emeği geçen herkese teşekkürler devamıda gelr hayırlısı ile mühüm olanı bir adım atmaktı.

29 Nisan 2012

Dernek yönetiminden Recep ALTUN,İsmail ABAY,Ömer KILIÇ Üyelerimizden Hikmet ALTUN köyümüze gittiler. Allah kısmet ederse camimizin minaresinin temeli ni attıracaklar hayırala vesile olması dilerim.

23 Nisan 2012

23 Nisan egemlik ve cocuk bayramı kutlu olsun.

23 Nisan 2012

22.3.2012 pazar günü merkezderneği divan toplantısı hilton otelined yapıldı ve tpolantın gündemi fakülte idi ve sayım şişli belediye başkanı mustafa sarıgül ün konuşmaları yer almışdır kendisine cok teşekkür ederiz merkez derneğini almış olduğu yerle ilgi olarak kendisi cok büyük bir maddi desdekde bulunmuşdur purogramın akışı ise şöyle 19 mayıs şölenleri hakkında şebinkarahisar gidilmesi ve ordakı purotokollar bircok ziyaret var
bizde bu programa katılmak isdiyoruz ama bakalım.

20 Nisan 2012

günaydın benim sevgili üyelerim hepinize sağlıklı mutlu yaşamlar dilerim hepiniz allaha amanet olun ve hepinizin cuması mubarek olsun allahım sağlıklı sihatlı nice cumalar nasıp etsin.

18 Nisan 2012

Sayın üyelerimiz hepinize iyi günler dilerim sayın üyelerimiz bizim bütün cabamız sizlerin birlik beraberliğınız sağlamak dır ama ne yazıkki bu bir türlü gercekleşmiyor amaclar ne olursa olsun bu dernek ve bu köy hepimizin köyü neden böyle oluyor anlamıyorum ve anlamakda zorlanıyorum bu kişisel sorunları bir tarafa bırakalım lütfen.biz elimizden geldiği kadarıyla bunu yapmağa calışıyoruz.birazda sizler özveride bulunsanız.yinede herkese saygılar ve sevgiler sunarım.

06 Nisan 2012

sayın üyelerimiz ve islam aleminin güzel insanları cumanız mubarek olsun.

01 Nisan 2012

Zaman Bulup Bakamadım Nasip Bugüneymiş Cok Güzel Bir Site Olmuş Yapanın Ellerine Sağlık Sponsor olanlarada Teşekür Ederim. Saygılarımla. Yaşar ALTUN.

31 Mart 2012

30.03.2012 Akşamı Saat 19.30 Da Şırvanda Divan Toplantısı Yapıldı Toplantıya Katılan Şebinkarahisar Belediye Başkanımız Sayın Şahin Yılancıoğlu Katıldı Ve Toplantının Gündemi Yüksek Okul Ve Yök Hakkında Oldu Ve Şebinkarahisar İlcemizin Purojeleri Gündem Konusuydu İlcemizde Yapılması Gereken Yeni Kütüp Hane Toplantı Salonu Ve İş Yerileri Yapımı Hakkında Oldu Yaklaşık 900m2 Alana İnşatı Yapılacak.Ayrıca Eski Hastane Yıkılıp Ve Önündeki İşyerleride Yıkılacakmış Genel Meydan Orası Olacakmış Yanı Kısaca İşin Özeti İlcede Büyük Deyişiklikler Olacakmış Şu Anda Puroje Aşamasında Yeni Hastaneye Hazıyran ayında Tamamen Gecilmiş Olacak Katılım Güzel Oldu Yönetim Üyemiz H.Ömer Kılıç da Katıldı Yönetim Kurulu Başkanı. Recep Altun.Herkese Saygı Ve Sevgillerimi Sunarım.

28 Mart 2012

Sevgili Üyelerimiz Sizler Bizim Yanimizda Oldugunuz Surece Bizler Dernek Yönetimi Olarak Koyumeze Guzel Şeyler Yapariz Birligimizin Daim Olmasi Dilegiyle Saygilarim Ömer KILIÇ.

28 Mart 2012

Pazar Gunu Toplantida Bizi Onurlandiran Butun Uyelerimize Sonsuz Teşkurler

28 Mart 2012

Site Calişmalarindan Dolayi Mustafa Altun Na Cok Teşkurler Ayrica Sitemize Katgida Bulana Recep Altun Ve Nejlet Altuna Ve Ömer Kılıç Sonsuz Teşkürler

26 Mart 2012

Pazar Günü Yapmış Olduğumuz Genel Toplantıya Uzakdan Yakından Gelen Bütün Üyelerimize En İcten Saygı Ve Sevgilerimizi Sunarız Böyle Güzel Bir Havada Köyümüz Deyip Gelen Bu Köy Hepimizin Köyü Onun İcin Lütfen Duyarlı Olalım Yapılması Gereken Neyse Hep Beraber Yapalım. Allah Hepinizden Razı Olsun Herkese İyi Günler Dilerim. Saygılarımla.

24 Mart 2012

sayın üyelerimiz pazar günü biliyorsunuz genel toplantımız var bütün üyelerimizin katılmasını cani gönülden bekliyoruz bu toplantın amacı yapılması gereken köyümüzle ilgili işlerdir ve bu konuya duyarlı olmanızı dilerim bu güzel köyümüz hepimizin köyü ve buna sahip cıkmakda hepimize görevidir şimdiden hepinize en derin saygılarımızı sunarız. allaha amanet olun.

22 Mart 2012

Bu Sıteyı Kurmak İçin Çok Emek Harcadın Ama Değmiş Eline Yüregine Sağlık Hayırlı Olsun Umarım Katılım Istediğiniz Gibi Olur.

22 Mart 2012

Sitemizi Kuran Abim Mustafa Altun’a Ve Emeyi Gecen Bütün Doslarımıza Sonsuz Teşekkürlerimi Sunarım..Karaagacköyü Sitemiz Tüm Doslarımıza Hayırlı Ugurlu Olsun.

22 Mart 2012

Cümleten Herkese Hayır Günler Dilerim.

20 Mart 2012

Sayın Üyelerimiz Hepinize En Derin Saygılarımı Ve Sevgilerimi Sunarım.Sayın Üyelerimiz Bu Pazar Genel Bir Toplantımız Var Bu Toplantıya Duyarlılık Gösterelim Lütfem Ve Katılım Sağlayalım,İnanıyorum Bütün Üyelerimiz Bu Toplantıya Katılacaklardır.Yer Sipahiköyü Lokali Fetik Tep Mah. Cınar Sok No 12 Okmeydanı.Cemal Kamacı Spor Kompleksi Karşısı.Yönetimim Adına Şimdiden Hepinize Saygı Ve Sevgilerim Sunarım.Yönetim Kurulu Bşk.Recep Altun.

20 Mart 2012

Karağaç Köyünün Yeni Sitesi Hayırlı Olsun Gerçekten Kullanışlı Ve Geniş Çaplı Bir Site Düşünülmüş Emeği Geçen Herkese Teşşekürler.

19 Mart 2012

Bu Sitede Emeği Geçen Ve Bu Siteyi Düzenleyen Kardeşim Mustafa ALTUNA Teşekkür Ederim Eline Sağlık Kardeşim Gerçekten Çok Güzel Olmuş Başarılarının Devamını Dilerim.

MESAJ PANOSU - MESAJ GÖNDERİM FORMUMESAJ PANOSU - MESAJ GÖNDERİM FORMU
Mesajınız* :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 1000 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,109

© 2012 karaagackoyu.net
Karaağaç Köyü Web Portalı http://www.karaagackoyu.net

Tam Ekran